szef 0 Komentarzy

PIKNIK DLA UKRAINY

Od początku wojny na Ukrainie gościliśmy w sumie ponad 150 kobiet i dzieci, które zmuszone były uciekać ze swojego kraju. Zapewniliśmy nocleg, wyżywienie i wszystko co potrzebne jest do codziennego życia.

W ostatni czwartek zorganizowaliśmy dla naszych gości piknik. Wydarzenie mogło się odbyć dzięki dobrym sercom i hojności członków Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów Brzeskich, za co serdecznie Państwu dziękujemy!

Na pikniku najmłodsi brali udział w licznych zabawach prowadzonych przez panią animator – tańce, malowanie twarzy, śpiew, zabawy z chustą i wiele innych. Mamy kibicowały swoim dzieciom i relaksowały się na świeżym powietrzu, podczas pięknej, słonecznej pogody. Każdy mógł zjeść coś smacznego, a wybór był zacny.
Pani Basia i Dominika stanęły na wysokości zadania! Wszystko było pyszne – jak zawsze !

Nie zabrakło również wzruszeń – nasi mieszkańcy chcąc podziękować za gościnę i wyrazić swoją wdzięczność wręczyli nam piękne obrazy i wianek – symbol Ukrainy, które obecne zdobią wnętrze schroniska. Na zakończenie rozdawane były upominki z Powiatu Brzeskiego.

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w pomoc i realizację tego wydarzenia! Było super!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial